گروه تخصصــی و مهندســـی NSG
عایق رطوبتی P100

ماده آب بندی P100  دارای خاصیت واترپروفی 100% و با  ظاهرشیری رنگ بوده که پس از اجراء بر روی سطح یا داخل ملات و مصالح کاملا بیرنگ می شود .
 NSG P100 جهت آبندی و ضد آب نمودن کلیه سطوح در معرض آب یا رطوبت که به عنوان پوشش نهایی استفاده میگردد و با ایجاد لایه سخت و مقاوم، سطح را از نظر آلودگی، رطوبت و نفوذ آب مقاوم می نماید.

 این ماده برخلاف محصولات دیگر سختی و خشکی بسیار زیادی است و در مناطق مرطوب و شرجی بجای ماده Z90  قابل استفاده می باشد .

جهت آب بندی و ضدآب نمودن کلیه سطوح در معرض آب یا رطوبت و به عنوان پوشش نهایی استفاده میگردد و با ایجاد لایه سخت و مقاوم، سطح را از نظر نفوذ آب، آلودگی و رطوبت مقاوم مینماید.این ماده بر پایه پلیمرهای آکریلیک با بهره گیری از تکنولوژی نانو آلمان ساخته شده  است و کلیه منافذ ریز موجود در سطح سازه را پر می نماید و  پوشش بسیار سختی در برابر آب و رطوبت فراهم می آورد.

 NSG P100 از کاربردی ترین محصولات آب بندی جهت ضد آب نمودن کلیه ی سطوح سیمانی، چوبی، سنگی، آجری، گچی، در مکانهایی همچون سرویس بهداشتی، استخر، سونا، جکوزی، درب و وسایل چوبی، نمای ساختمان، آشپز خانه، تراس، کابینت و... است.

این ماده  آب بند بر پایه پلیمرهای آکریلیک با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده و ساختار آن به گونه ای است که کلیه منافذ ریز موجود در سطح سازه را پر می نماید و با توان نفوذ بالایی که در سازه دارد و چسبندگی مولکولی، پوشش بسیار قوی در برابر آب و رطوبت فراهم می آورد.

 مشخصات فنی عایق رطوبتی  NSG P100  : 

• بدون بو
•ضد خزه ،جلبک و باکتری
•اجرای بسیار آسان و سریع
•مقاوم در برابر اشعه UV و دمای +300°C تا -60°C
•مقاوم در برابر شوینده ها و محیط های اسیدی و قلیایی
•غیر قابل اشتعال
•سازگار با محیط زیست و بدون هیچ گونه اثرات منفی

 

موارد مورد مصرف  NSG P100:

 تمامی سطوح سیمانی، چوبی، سنگی، آجری، گچی همچون سرویس های بهداشتی، استخر، سونا، جکوزی، درب و وسایل چوبی، نمای ساختمان، آشپزخانه، تراس.